ul. Fredry 2
30-605 Kraków
+48 12 262-93-43
+48 12 353-51-73

17 Październik 2016

MPK Kraków

Z przyjemnością informujemy iż zakończyliśmy proces modernizacji systemu klimatyzacji precyzyjnej w istniejącej serwerowni MPK Kraków. W obiekcie zainstalowano dodatkowy powiększony układ oraz zintegrowano go z istniejącymi starymi jednostkami
Serwerownia 1×21 kW,

17 Październik 2016

UMK Kraków

Z przyjemnością informujemy iż zakończyliśmy proces wdrażania systemów klimatyzacji precyzyjnej w nowo powstałej serwerowni Urzędu Miasta Krakowa. W obiekcie zainstalowano 8 układy klimatyzacji rzędowej serii NRCV. Układy NRCV wykorzystują sprężarki inwerterowe typu BLDC i tym samym zapewniają odpowiednią wydajność przy minimalnym zużyciu prądu.
Serwerownia 8×12 kW,

17 Październik 2016

UPC Wrocław

Z przyjemnością informujemy iż zakończyliśmy proces wdrażania systemów klimatyzacji precyzyjnej nowo powstałej serwerowni firmy UPC we Wrocławiu. W obiekcie zainstalowano 3 układy oparte na serii urządzeń Tref.
Serwerownia 3×40 kW,

17 Październik 2016

VW Poznań

Z przyjemnością informujemy iż zakończyliśmy proces wdrażania systemów klimatyzacji precyzyjnej w dwóch nowo powstałych serwerowniach firmy VW w Poznaniu. W obiekcie zainstalowano po dwa układy urządzeń opartych na typoszeregu TREF oraz JREFR.
Serwerownia 2×30 kW, serwerownia zapasowa 2×19 kW

13 Maj 2015

Uniwersytetu Jagielońskiego WFAIS w Krakowie

Z przyjemnością informujemy iż zakończyliśmy proces wdrażania systemów klimatyzacji precyzyjnej w obiekcie Uniwersytetu Jagielońskiego WFAIS w Krakowie. W obiekcie zainstalowano 14 układów opartych na serii urządzeń NRG. Układy NRG wykorzystują sprężarki inwerterowe typu BLDC i tym samym zapewniają odpowiednią wydajność przy minimalnym zużyciu prądu.
W zakresie prac były następujące pomieszczenia:
Serwerownia 25 kW,
Superkomputera 50 kW,
Superkomputera 75 kW
8 [...]

13 Maj 2015

Serwerownia Centrum Kongresowe ICE Kraków

Z przyjemnością informujemy iż zakończyliśmy proces wdrażania systemu klimatyzacji precyzyjnej w pomieszczeniu serwerowni Centrum Kongresowego ICE w Krakowie.  Układ oparty jest na dwóch klimatyzatorach precyzyjnych serii JREFR

23 Grudzień 2014

Nowy typoszereg szaf klimatyzacji precyzyjnej FCDR

Firma HiRef zgodnie z trendami na rynku CCAC wprowadza nowy typoszereg klimatyzatorów precyzyjnych FCDR z modułem UNDERFLOOR FANS.
Typoszereg składa się z 8 wielkości w zakresie wydajności od 30 do 260 kW.
Dzięki zastosowaniu nowoczesnych rozwiązań i dbałości o detale Klimatyzatory charakteryzują sie bardzo wysokim współczynnikiem EER.

3 Kwiecień 2014

Nowy typoszereg Agregatów wody lodowej TSX w przedziale od 45 do 1 220 kW

Z przyjemnością prezentujemy nowy typoszereg agregatów wody lodowej firm HiRef. zstępują one wcześniejsze agregaty serii LCE oraz LSE. Występują w wariancie samo chłodzenie, rewersyjne pompy ciepła i Free Coolingu. Zastosowano w nich technologię MultiScroll która w znacznym stopniu poprawia efektywność energetyczna agregatów zwłaszcza w przypadku pracy przy częściowym obciążeniu. Zapraszamy do zapoznania isę z nowym [...]

28 Styczeń 2014

KSG Kraków Nowe Data Center

W ostatnim czasie zakończyliśmy wdrażanie systemu klimatyzacji precyzyjnej nowo powstałym Data Center przeznaczonym do obsługi PGNiG w Krakowie. Po raz kolejny Inwestor zdecydował sie na wykorzystanie nowoczesnych systemów klimatyzacji precyzyjnej opartej na linii NRG. W pomieszczeniu serwerowni zainstalowano trzy klimatyzatory o łącznej wydajności 180 kW. Układ ma docelowo pracować w trybie jednoczesnej pracy wszystkich klimatyzatorów [...]

28 Styczeń 2014

Nowe Data Center firmy GaMP Sp. z o.o. Zielona Góra

Z przyjemnością informujemy iż zakończyliśmy proces wdrażania systemu klimatyzacji precyzyjnej w Data Center firmy GaMP. Klient postawił na najnowocześniejsze i najefektywniejsze rozwiązania w tej dziedzinie zastosowaliśmy dwa klimatyzatory precyzyjne s serii NRG o wydajności każdy 35 kW. Układy NRG wykorzystują sprężarki inwerterowe typu BLDC i tym samym zapewniają odpowiednią wydajność przy minimalnym zużyciu prądu. Dodatkowo [...]

19 Wrzesień 2013

Nowe realizacja dla CPP Pacific Toruń (Nestle)

Po raz kolejny firma CPP Pacific Toruń (Nestle) zaufała produktom HiRef. W ostatnim czasie skończyliśmy wdrożenie systemu wysokiej gęstości w jednej z serwerowni. Zostały zastosowane wysoce efektywne klimatyzatory rzędowe wyposażone w sprężarki inwertwerowe. Każdy z modułów jest wstanie odprowadzić 34 kW zysków ciepła.

28 Listopad 2012

PSP Częstochowa

Z przyjemnością informujemy iż został
uruchomiony system klimatyzacji
precyzyjnej oparty na dwóch
klimatyzatorach JADC 190

22 Maj 2012

BillBird

Z przyjemnością informujemy iż zakończyliśmy wdrożenie układu klimatyzacji precyzyjnej opartej na trzech jednostkach firmy HiRef łączna moc zainstalowana 60 kW

16 Luty 2012

Serwerownia Pałac Kultury i Nauki w Warszawie

Z przyjemnością informujemy iż zakończyliśmy proces wdrażania i uruchamiania systemu klimatyzacji precyzyjnej firmy Hiref w głównej serwerowni Pałacu Kultury i Nauki w Warszawie.

12 Styczeń 2012

Serwerownia S-NET Kraków

Kolejny Klient z branży Hostingu zaufał klimatyzatorom precyzyjnym marki HiRef. W chwili obecnej w Krakowie zakończyliśmy wdrożenie system klimatyzacji precyzyjnej w pomieszczeniu Data Center o łącznej wydajności 40 kW docelowo 80 kW.